-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertMieszkania

sortuj
 na

MIESZKANIE na WYNAJEM

Zielona Góra, Osiedle Piastowskie

powierzchnia: 50 m2, pokoi: 2
Cena: 2 000
nr oferty: 269/MS/19

Market Nieruchomości przedstawia: NOWOCZESNY APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Do wynajęcia dwupokojowy Apartament położony w Zielonej Górze przy ul. Zbyszka Godlewskiego. Na powierzchni 50 m2 rozmieszczono: salon połączony z kuchnią oraz wyjściem na obszerny taras, sypialna z wyjściem na taras, przedpokój z szafą w zabudowie, łazienkę z W.C. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w apartamentowcu z windą. Budynek oddany do użytku ok 2018 roku. Do mieszkania przynależy: piwnica, taras, garaż w hali garażowej, Standard wykończenia wnętrza mieszkania: mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, wygładzone ściany, położone panele, terakota, kuchnia pod zabudowę wraz ze sprzętem AGD szafy w zabudowie, w pełni urządzona łazienka, Lokalizacja : W pobliżu markety, przedszkole, szkoła, przystanek autobusowy, bardzo dobry dojazd do centrum jaki i do innych części Zielonej Góry. Opłaty: Odstępne dla właściciela 2000 zł za miesiąc plus 450 zł czynsz administracyjny plus prąd według zużycia, Kaucja: 2000 zł Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, telefon, TV kablowa, woda ciepła z sieci miejskiej. Ogrzewanie: miejskie. Zapraszam ! Michał Strzępek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja NR 22519 Tel. 695 535 744 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 1. Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Zielona Góra, Osiedle Piastowskie

powierzchnia: 63 m2, pokoi: 3
Cena: 2 500
nr oferty: 267/MS/19

Market Nieruchomości przedstawia: NOWOCZESNY APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Do wynajęcia trzypokojowy Apartament położony w Zielonej Górze przy ul. Godlewskiego. Na powierzchni 63 m2 rozmieszczono: salon połączony z kuchnią oraz wyjściem na na obszerny taras, dwie sypialnie, przedpokój z szafami w zabudowie, łazienkę z W.C. Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w apartamentowcu z windą. Budynek oddany do użytku ok 2018 roku. Do mieszkania przynależy: piwnica, taras, miejsce postojowe w hali garażowej, Standard wykończenia wnętrza mieszkania: mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, wygładzone ściany, położone panele, terakota, kuchnia pod zabudowę wraz ze sprzętem AGD szafy w zabudowie, w pełni urządzona łazienka, Lokalizacja : W pobliżu markety, przedszkole, szkoła, przystanek autobusowy, bardzo dobry dojazd do centrum jaki i do innych części Zielonej Góry. Opłaty: Odstępne dla właściciela 2500 zł za miesiąc plus 450 zł czynsz administracyjny plus prąd według zużycia, Kaucja: 2500 zł Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, telefon, TV kablowa, woda ciepła z sieci miejskiej. Ogrzewanie: miejskie. Zapraszam ! Michał Strzępek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja NR 22519 Tel. 695 535 744 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 1. Kodeksu Cywilnego.

MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Zielona Góra,

powierzchnia: 44 m2, pokoi: 2
Cena: 1 500
nr oferty: 259/MS/19

Market Nieruchomości przedstawia: MIESZKANIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ul. Godlewskiego. Na powierzchni 44 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon, - aneks kuchenny, - sypialnie, - przedpokój, - łazienkę z W.C. - pomieszczenie gospodarcze, Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w apartamentowcu z windą. Budynek oddany do użytku ok 2018 roku. Do mieszkania przynależy: - piwnica, - balkon, - miejsce postojowe w hali garażowej, Standard wykończenia wnętrza mieszkania: - mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, - wygładzone ściany, położone panele, terakota, kuchnia pod zabudowę wraz ze sprzętem AGD - szafa w zabudowie przedpokój - urządzona łazienka, Lokalizacja : W pobliżu markety, przedszkole, szkoła, przystanek autobusowy, bardzo dobry dojazd do centrum jaki i do innych części Zielonej Góry. Opłaty: Odstępne dla właściciela 1500 zł za miesiąc plus 500 czynsz administracyjny plus prąd według zużycia, Kaucja: 1500 zł Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, telefon, TV kablowa, woda ciepła z sieci miejskiej. Ogrzewanie: miejskie. Zapraszam ! Michał Strzępek Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja NR 22519 Tel. 695 535 744 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 1. Kodeksu Cywilnego.

695 535 744, 502 670 690