-
-
-

RYNEK PIERWOTNY

APARTAMENTY OSIEDLE BAJKOWE -

 

 

PIASTOWSKIE APARTAMENTY -

 

 

MARKET NIERUCHOMOŚCI prezentuje: PIASTOWSKIE APARTAMENTY jest to nowa inwestycja deweloperska, powstaje ona przy ul. Zawadzkiego "Zośki" 42AB w pobliżu Gimnazjum ( na byłym strzeżonym parkingu) Lokalizacja obiektu jest idealna dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe, zapewniony jest tez szybki dojazd co centrum Zielonej Góry komunikacją miejską. Piastowskie Apartamenty to czteropiętrowy, dwuklatkowy blok w kształcie litery U z windami, podziemną halą garażową i mieszkaniami dwupoziomowymi na czwartym piętrze. Do wszystkim mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast do mieszkań dwupoziomowych przynależą tarasy zlokalizowane na dachu budynku. Wykończenie z niezwykłą elegancją części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci sprzyjać będą podniesieniu komfortu życia mieszkańców. Termin realizacji: koniec 2017r * wizualizacja budynku - poglądowa i może się zmienić

mapa MAPA WIĘCEJ INFORMACJI

Osiedle "DOMINOPARK" -

 

 

Osiedle "DOMINOPARK" to kompleks mieszkaniowy położony przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze, w pobliżu ul. Stefana Batorego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w północnej części miasta pozwala na łatwy dostęp do infrastruktury (centra handlowe, szkoły, przedszkole), a z drugiej strony daje możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku i relaksu wśród zieleni. Ciekawa kompozycja, nowoczesność, styl i elegancja to charakterystyczne cechy architektury budynków.

mapa MAPA WIĘCEJ INFORMACJI

Viniarnia HOME -

 

 

Viniarnia HOME etap II kontynuacja to ciąg dalszy inwestycji przy ul. S. Moniuszki w Zielonej Górze. Sześciokondygnacyjne dwa budynki - jeden trzyklatkowy , a drugi jednoklatkowy. W budynkach przewidziano mieszkania dwupoziomowe z antresolami. Pod budynkami zaprojektowano podziemną halą garażową.

mapa MAPA WIĘCEJ INFORMACJI

Osiedle GREEN HOME -

 

 

Osiedle GREEN HOME - kontynuacja - to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze (w pobliżu Szosy Kisielińskiej). Jest to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. W kolejnym etapie inwestycji powstanie 3 czterokondygnacyjne, jednoklatkowe budynki z windami nr 7, 9, 15 w których zaprojektowano w sumie 92 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni z przynależnymi komórkami lokatorskimi. Pomiędzy budynkami 9 i 15 będzie umiejscowiona dodatkowa podziemna hala garażowa z 30 garażami.

mapa MAPA WIĘCEJ INFORMACJI

AQUARIUM przy ul. Emilii Plater -

 

 

MARKET NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Osiedle AQUARIUM położone jest wśród zieleni Wzgórz Piastowskich oraz Ogrodu Botanicznego. Jednoczesna bliskość miejskiej infrastruktury, daje poczucie dużej atrakcyjności inwestycji. Architektura i wykończenie z niezwykłą starannością i elegancją części wspólnych budynków to wizytówka tego dewelopera. W drugim etapie proponujemy trzy czteropiętrowe, dwuklatkowe budynki, z windami i sześcioma podziemnymi halami garażowymi, w których są zlokalizowane miejsca postojowe. Proponowany budynek jest położony najbardziej na południu działki. Ilość mieszkań: 76 lokali o zróżnicowanym metrażu. Do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni 1-1,5m2), które są w cenie lokalu mieszkalnego. Metraż: od 43 m2 (2 pokoje z wnęką kuchenną) do 90 m2 (4 pokoje) Cena mieszkań brutto: od 3 850zł/m2 partery i 3 950zł/m2 wyższe kondygnacje Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefonia Materiał budowlany: cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian, tynki mineralne Termin realizacji inwestycji: 31 lipca 2017r

mapa MAPA WIĘCEJ INFORMACJI

Kompleks Zachodnia II etap, ul. Godlewskiego -

 

 

Market Nieruchomości proponuje: W rejonie ulic Zachodniej, Wyszyńskiego przy ul. Zbyszka Godlewskiego proponujemy kontynuację nowoczesnej inwestycji - Kompleks Zachodnia. Lokalizacja ta jest idealna dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe, a także zapewniony jest szybki dojazd do centrum Zielonej Góry komunikacją miejską. Kontynuacja inwestycji Kompleks Zachodnia - to budowa trzech sześciokondygnacyjnych (5 pięter) budynków z windami, sumie 330 lokali mieszkalnych. Zaplanowane są podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi otwartymi i zamkniętymi. Do wszystkim mieszkań są przypisane komórki lokatorskie (o powierzchni do 1,8m2), za które nie trzeba dodatkowo dopłacać. Wykończenie z niezwykłą elegancją części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci sprzyjać będą podniesieniu komfortu życia mieszkańców.

mapa MAPA WIĘCEJ INFORMACJI

695 535 744, 502 670 690